Kilka słów o nas

oil worker

Palomar Natural Rescources jest prywatną, międzynarodową spółką poszukiwawczo-wydobywczą założoną w 2013 roku przez dr Johna Buggenhagena oraz Andrew Pearsa.

Palomar NR koncentruje się na zastosowaniu nowoczesnych, światowych technologii poszukiwawczych i produkcyjnych w celu identyfikacji i uwolnienia potencjalnych zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego. Innowacyjne rozwiązania techniczne oraz wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu, budują wysoką jakość i są istotnym elementem doskonałości operacyjnej.

Firma Palomar realizuje obecnie projekty w USA i Polsce. Posiada także bogaty program nowych przedsięwzięć w Ameryce Północnej, Europie Wschodniej, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Palomar Natural Resources prowadzi działania oparte na wysokich standardach bezpieczeństwa, odpowiedzialności oraz trosce o środowisko naturalne. Wszystkie inwestycje realizowane są zgodnie z dobrą praktyką oraz w sposób jak najmniej odczuwalny dla mieszkańców. Bezpieczeństwo pracowników oraz społeczności lokalnej jest priorytetem na każdym etapie działań.

Kluczem do sukcesu firmy Palomar jest wiarygodny dialog z otoczeniem oraz odpowiedzialność społeczna, która jest jednym z fundamentów budowania trwałych i przejrzystych relacji opartych na wspólnych celach.

Zarząd